Школа для батьків Яшиної

Допомога батькам та рідним наркоманів та алкоголіків

Бути рідними наркоманів чи алкоголіків дуже складно. Але дітей, братів чи сестер не вибирають! Якщо так склалася доля і у вас у сімї є алкоголік чи наркоман, якщо ви не знаєте як жити з цим, потребуєте допомоги - "Школа для батьків Яшиної" саме для цього заснована!

Уже більш ніж 10 років Юлія Яшина допомагає батькам та рідним наркоманів чи алкоголіків, ділиться власним досвідом як справлятися з цим горем, як можна жити поруч з такими складними людьми та ще й радіти життю!

При лікуванні наркоманії та алкоголізму до 50% успіху залежить від корекції співзалежних відносин в сім'ї. Якщо ви дійсно хочете допомогти "залежному" залиште його в спокої. Розслабтеся і займіться собою. Коли ви почнете звільнятися від співзалежності він потягнеться за вами. Дайте можливість подіям йти природним шляхом.

Співзалежність - дуже тяжкий і болісний стан для рідних залежного (часом більш болісний, ніж сама залежність від наркотиків чи алкоголю). Співзалежні члени сім'ї використовують такі правила і форми взаємовідносин, які підтримують сім'ю в дисфункціональному стані. Співзалежність - це фактор ризику рецидиву залежності у хворого. Співзалежність - це фактор ризику виникнення різних порушень у майбутніх чи нинішніх дітей хворого на нарко  та алко-залежність, в першу чергу - ризику тієї ж залежності. Співзалежність - це грунт для психосоматичних захворювань а також депресії. Коли говорять про низьку ефективність лікування хворого на алкоголізм чи наркоманію, то нарікають на те, що «хворий повернувся у те ж середовище». Дійсно так, та середа для якої характерно вживання речовин, що змінюють настрій може сприяти рецидиву. Але не менш важливим є те, що хворий повернувся після лікування в те ж внутрисімейне середовище.
Залежність від псіхоатівних речовин - сімейне захворювання!
Деякі дослідники розглядають залежність як симптом дисфункції сім'ї. З цього випливає, що система наркологічної допомоги повинна передбачати не тільки лікування залежності від алкоголю, наркотиків, а й лікування співзалежності. Допомога необхідна як хворому, так і його дружині, батькам, так само як і іншим родичам, які спільно з ним проживають. Найкраща новина полягає в тому, що співзалежність успішно лікується! Сотні родичів наркоманів чи алкоголиків пройшли курси у нашій школі, навчилися жити і радіти життю!

Про Юлію Яшину

Jashina 3Яшина Юлія Сергіївна. Народилась у 1961-му році в прекрасному місті Києві, навчалася в 48-й середній школі по вулиці Прорізній, займалася музикою - гра на фортепіано з чудовим педагогом, колишньою графінєю - Осиповою Софією Діонісівною, захопилася танцями, спочатку балетом, потом - народними, потім - бальними. Після школи отримала три вищі освіти: учитель географії та англійської мови, психолог і магістр бізнес-адміністрації. Все у моемуй житті, як у особистому, так і в професійному складалось дуже добре. І я ніколи не могла припустити, що мені припаде займатися наркоманією, алкоголізмом, ігроманією та созалежністю. Так трапилося, що близькі мені люди стали споживати спиртні напої та наркотики. Спочатку я не знала, що мені робити, кинулася шукати допомоги, але ніякої підтримки не отримала, витратила дуже багато грошей але все безрезультатно. Але, слава Богу, потрапила на групи Ал-Анон (групи для батьків і родичів алко та наркозалежних) і там зрозуміла з чим стикнулася, залишила своїх близких в спокоі, почала мінятися самостійно за допомогою 12-крокової програми. На це у мене пішло 10 років а пізніше я організувала безкоштовний реабілітаційний центр для батьків та родичів алкоголіків, наркоманів і гравців. Центр працює вже 13 років і допоміг великій кількості людей. З роками я стала спеціалістом з питань взаємовідносин і зараз в основному займаюся цими проблемами. Що ще додати до портрету? Являюсь людиною віруючую, православною. Для меня це дуже важливо. Серйозно займаюсь спортом - 6 разів на тиждень по 2 тренування на день (тренажерний зал + щось аеробне), читаю, подорожую, дружу.