Ми зібрали для вас самі популярні питання про наркотики та зежність, лікування наркоманії та алкоголізму, реабілітацію нарко та алкозалежних. Розділ буде доповнюватись.

Так, це хвороба, тяжка хвороба, лікарі це підтвержують. Ми вважаємо, що це хронічна, прогресуюча, невиліковна хвороба. Більш докладно про цю хворобу ми виклали у цій статті...

Дійсно, залежність це невиліковна хвороба з характерними симптомами. От як жити з симптомами хвороби та не вживати наркотики та алкоголь мі і навчаємо. 

Ми офіційно не розподіляємо наркотики на легкі та тяжкі, хоча умовно можна розділити. Проблема в тому, що більшість залежних, колись починали своє вживання з легких наркотиків, наприклад курили маріхуану. Маріхуана, не рідко, це гарантований старт до більш руйнівних наркотиків, наприклад героїну. Багато хто курив а може і курить маріхуану і на цьому зупиняється але не в випадку з хворими на залежність. Залежному травка рано чи пізно стає занадто слабким "кайфом" і починаються пошуки інших наркотиків. Є у нашому досвіді випадки коли у нашіх клієнтів куріння марихуани спричиняло проблеми не менше чим від героїну - проблеми зі здоровьям, роботою, близькими, поліцією. На цьому фоні маріхуана не здається таким і легким наркотиком. Є така думка, що поняття легких та тяжких наркотиків вигадали наркоторговці, щоб збільшити попит та кількість споживачів, такий собі маркетинговий ход.

Так, це хімічна речовина яка змінює свідомість як і усі наркотики. Ви скажете "У нас в країні всі пьють!". Так, це дійсно доступно, легально але у великих дозах і регулярно, це не менш шкідливо чим, наприклад, героїн. Пьють багато хто, майже всі, але не всі стають алкоголіками і потребують допомоги фахівців. 

Якщо ви вживаєте наркотики регулярно, якщо у вас із-за наркотиків є проблеми зі здоров'ям, проблеми у сімї чи з друзями, на роботі, в навчанні, проблеми з поліцією, психічні розлади, перепади настрію, безсоння то можливо у вас хвороба залежність. Ви можете звернутися до спеціаліста з наркоманії і вам допоможуть визначитися.